Sidmo Słupsk

Moskitiery

Moskitiera plisowana - nowość!

Moskitiera plisowana to system płynnych przesuwów , można ją zatrzymać w dowolnym miejscu. System funkcjonuje bez żadnych mechanizmów, sprężyn i skrzynek. W systemie zastosowano sztywną, plisowaną siatkę, która składa się harmonijkowo, jest podtrzymywana przez kilka rzędów naciągniętych linek. Takie rozwiązanie daje możliwość zastosowania systemu do bardzo dużych szerokości, jednocześnie gwarantując łatwą i płynną obsługę moskitiery.Moskitiera nie ogranicza funkcjonalności drzwi, a niska prowadnica dolna nie utrudnia przechodzenia. Moskitiera może być z łatwością zdemontowana, można ją myć, jest trwała, nie zacina się i działa nawet po długim okresie nieużywania. Brak widocznych mechanizmów sprawia, że produkt jest bezpieczny dla dzieci.

Kolory profili:

Biały Brązowy
Możliwość malowania na dowolny kolor RAL.

Okienna

Moskitiera chroni nasze mieszkania przed uciążliwymi insektami. Niezawodna staje się również w domkach letniskowych oraz w miejscach, które szczególnie wymagają takiej ochrony, np. restauracje, cukiernie, szpitale, przedszkola i żłobki. Wykonana jest z profilu aluminiowego z narożnikami zewnętrznymi PCV. Siatka złożona jest z oczek o wymiarach 1x1mm  Moskitiera ramkowa montowana jest na ramie okna bez jakiejkolwiek ingerencji w stolarkę okienną. Można ją stosować do różnego typu okien: PCV, drewnianych i aluminiowych.

Kolory profili:

Biały Brązowy Mahoń Orzech Złoty Dąb
Możliwość malowania na dowolny kolor RAL.

Drzwiowa Modern

Moskitiera drzwiowa Modern ma swoje zastosowanie w drzwiach balkonowych, tarasowych lub każdych innych. Umożliwia swobodne korzystanie z drzwi. Wykonana jest w całości z profilu aluminiowego. Siatka złożona jest z oczek o wymiarach 1x1mm w kolorze grafitowym. Pozwala ona prawie w 100% na zatrzymanie każdego owada. Moskitierę Modern cechuje przede wszystkim zastosowanie narożników wewnętrznych, solidne zawiasy oraz nowatorska elegancka klamka.

Kolory profili:

Biały Brązowy Antracyt Orzech Złoty Dąb

Drzwiowa przesuwna

System moskitiery ramkowej przesuwnej ma zastosowanie w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną. W dolnej części zastosowana jest rolka jezdna z mechnizmem, umożliwiającym płynną regulację kąta pochylenia każdego ze skrzydeł. Szeroki wybór szyn jezdnych pozwala na montaż moskitiery w różnych wariantach, na wszystkich typach okien i drzwi. Gwarantuje także bezkolizyjną współpracę z roletami zewnętrznymi. Kształt profilu moskitierowego eliminuje konieczność stosowania dodatkowych uchwytów. W systemie wykorzystano hamulec spowalniający ruch skrzydła w krańcowym położeniu oraz zderzak, zapobiegający uderzeniu ramy moskitiery w szynę jezdną.

Kolory profili:

Biały Brązowy Antracyt Orzech Złoty Dąb
Możliwość malowania na dowolny kolor RAL.

Rolowana Velia

System moskitier rolowanych, który posiada kasetę i prowadnice aluminiowe, oraz mechanizm pozwalający na ustawienie siatki na oczekiwanej wysokości. Moskitiery VELIA można montować zarówno w wersji pionowej, jaki i poziomej.

Kolory profili:

Biały Brązowy
Możliwość malowania na dowolny kolor RAL.

© SIDMO. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk