Sidmo Słupsk

Rolety wolnowiszące

RM25 - System rolet wolnowiszących

Klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej, a zarazem element dekoracyjny, który dodatkowo może być wykończony ozdobną falbaną. Rolety wolnowiszące mogą być montowane na zewnątrz lub wewnątrz wnęki okiennej (nad oknem lub do sufitu). Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni. W zależności od wielkości rolet stosuje się mechanizmy na mocowaniach PCV lub stalowych.

Dostępne kolory mocowań:

Biały Brązowy

EXCLUSIVE - rolety wolnowiszące z elementami ozdobnymi

Rolety wolnowiszące, których atutami oprócz możliwości technicznych do realizacji dużych gabarytów, są ozdobne elementy systemu tj. łańcuszek obsługujący mechanizm, uchwyty. Rolety Exclusive są odpowiedzią na konkretne oczekiwania klientów, zgodnie z którymi roleta powinna osłonić duże powierzchnie, przy jednoczesnym zachowaniu harmonii z wnętrzem, elegancji i nowoczesnej stylistyki.

Dostępne kolory mocowań:

Biały Srebrny Satyna St. złoto Transparent

COMFORT - grupa rolet sterowanych elektrycznie

To odpowiedź na automatyzację różnych rozwiązań i systemów, które składają się na projekt "inteligentny dom". Proponowane rozwiązania są również skierowane do pomieszczeń znajdujących się w budynkach użyteczności publicznej, instytucjach i przedsiębiorstwach. W zależności od potrzeb i istniejących warunków technicznych, sterowania mogą być zasilane za pomocą sieci elektrycznej (230V) lub za pomocą standardowych baterii. Obsługa takich rolet może odbywać się za pomocą pilota lub przełączników, pojedynczo lub szeregowo, w dowolnie zaplanowanych scenariuszach.

Dostępne kolory mocowań:

Biały Srebrny St. złoto Transparent
© SIDMO. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk